Jaké koncerty nás v roce 2017 čekají?

 

Deep Purple

Oblíbená rocková skupina, která se v sedmdesátých letech stala velmi oblíbenou v segmentu hardrocku. A to jí vydrželo až do současné doby. Těší se obrovské popularity po celém světě a o jejich úspěšnosti svědčí třeba i to, že v roce 2016 kapela vstoupila do Rockové síně slávy. Pokud si ji budete chtít užít naživo, máte k tomu jedinečnou možnost. Termín, kdy vystoupí, je stanoven na 22.5.

Depeche Mode

Unikátní kapela, která se proslavila v minulosti, ale své fanoušky dokáže najít i nyní. Daří se jí to například i díky novinkám, které pravidelně produkuje. Poslední studiové album nese název Spirit a i z něho zazní na tuzemském koncertu několik písní. Pokud si nechcete nechat ujít koncert této známé a unikátní legendy, potom vám doporučujeme zajet si do Prahy v termínu 24.5.

Rammstein

Německá kapela Rammstein u nás nekoncertovala již celých 6 let. A to pochopitelně znamená, že se jí fanoušci nemohou dočkat. Když byl oficiálně spuštěný předprodej, mizely lístky opravdu unikátním tempem. I to byl důvod, proč se kapela rozhodla přidat ještě jeden koncert. Na obou jistě zazní mnoho těch nejznámějších skladeb, které kapela od roku 1994, kdy byla založena, oficiálně vydala. A kdy je možné se na koncerty těšit? Budou se konat 28. 5. a 29. 5.

Linkin Park

Je tomu již 10 let, co u nás tato kapela nekoncertovala. A v roce 2017 se konečně vrací. A to nikoliv v rámci samostatného koncertu, jelikož její vystoupení bude součástí unikátní jednodenní hudební akce, nesoucí název Aerodrome festival. Právě zde se bude jednat o headlinera, který logicky přitahuje také největší množství fanoušků. A na jaký termín? Datum festivalu je 11. 6.

System Of a Down

Máte rádi tvrdší muziku? Potom si nenechte ujít kapelu System Of a Down, která dokáže spojovat styly jako rock, metal, elektroniku a noho dalšího. Nebyla u nás 4 roky a tak je jasné, že fanoušci se těší. A na kdy? Termín je 12. 6.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *