Koncerty v roce 2017

Začátek roku 2017 byl na koncerty bohatý

Pokud se podíváme na koncertní šňůru některých kapel, které navštívili Českou republiku, rozhodně je nutné říci, že porce koncertů byla v prvních měsících roku 2017 poměrně bohatá a také poměrně zajímavá. Když se podíváme konkrétně, tak například v lednu u nás koncert odehrála kapela Green Day, která patří mezi celkem známé stálice, a to hlavně pro mladší publikum, které má rádo nejenom rockovou, ale v tomto případě i lehčí punkovou hudbu.

ApocalypticaApocalyptica logo

Zhruba v polovině února měli fanoušci rocku možnost vidět neméně zajímavou show, kterou přinesla kapela Apocalyptica. Ta pochází z Finska, a jak se poslední roky ukazuje, hlavně u nás její popularita stoupá. Důvodem je pochopitelně celkem netradiční pojetí rocku, a to v tom směru, že jako nástroje jsou zde použity také čela, které celkovou hudbu zajímavě podtrhují.

Band of Horses

I když se v Evropě nejedná o extra známou kapelu, nutno říci, že v domovských Spojených státech má popularitu stále větší. Existuje zde už dvanáct let a dokonce obdržela i nominaci na Grammy. Skalní fanoušci si jistě nenechali ujít její koncert, který proběhl začátkem března.

 

Sabaton

Když bylo ohlášeno, že začátkem března se u nás objeví kapela Sabaton, rozhodně to potěšilo všechny milovníky metalu. Tato kapela se mezi tímto publikem těší velké popularity a naposledy u nás byla v předchozím roce. Je tedy jasně pochopitelné, že tento koncert byl nejenom velmi očekávaný, ale jednalo se také o jeden z koncertů s velmi dobrou atmosférou i návštěvností.

Phil Rudd

Právě měsíc květen byl spojený s možností poslechnout si naživo i člověka se jménem Phil Rudd. Pokud vám jeho jméno příliš neříká, potom moc dobře neznáte kapelu AC/DC. Jednalo se právě o jednoho z jejich členů, který kapelu opustil před třemi lety. Pokud jste ho neviděli právě v ní, tak jste u nás měli možnost vidět ho právě v květnu roku 2017.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *